Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvorosoban

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.574 oglasa

Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antifašističke borbe

Blok 22, Novi Beograd, Beograd

340.000 €

3.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

194.947 €

2.499 €/m²

78m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

286.624 €

3.082 €/m²

93m² | 4 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Krunska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

510.000 €

4.636 €/m²

110m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Milana Konjovića Bb | 4zida.rs
Milana Konjovića Bb | 4zida.rs
Milana Konjovića Bb | 4zida.rs
Milana Konjovića Bb | 4zida.rs
Milana Konjovića Bb | 4zida.rs
Premijum
14

Milana Konjovića Bb

Futoški Put, Gradske lokacije, Novi Sad

163.000 €

1.831 €/m²

89m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

242.086 €

2.603 €/m²

93m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

204.651 €

2.693 €/m²

76m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

152.000 €

2.000 €/m²

76m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Jagodnjak | 4zida.rs
Jagodnjak | 4zida.rs
Jagodnjak | 4zida.rs
Jagodnjak | 4zida.rs
Jagodnjak | 4zida.rs
Premijum
28
Logo agencije

Jagodnjak

Gradske lokacije, Paraćin

142.000 €

947 €/m²

150m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

241.586 €

2.655 €/m²

91m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.900 €

2.026 €/m²

73m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Braće Rbnikar | 4zida.rs
Braće Rbnikar | 4zida.rs
Braće Rbnikar | 4zida.rs
Braće Rbnikar | 4zida.rs
Braće Rbnikar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Braće Rbnikar

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

418.000 €

3.800 €/m²

110m² | 4 sobe | 8. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

122.000 €

1.525 €/m²

80m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

444.000 €

3.000 €/m²

148m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Laze Nančića

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

247.500 €

2.750 €/m²

90m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
18

Banjica

Voždovac opština, Beograd

183.000 €

1.710 €/m²

107m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Premijum
17

Kneza Višeslava

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

770.000 €

3.929 €/m²

196m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Premijum
18

Gornjogradska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

249.900 €

3.730 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.490 €

1.596 €/m²

88m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

298.300 €

2.260 €/m²

132m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾