Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vojvode Stepe

Prodaja stanova Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

8 oglasa

Saznaj više o kraju Vojvode Stepe
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

327.000 €

3.633 €/m²

90m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

205.454 €

2.894 €/m²

71m² | 3 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

190.000 €

3.167 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
10

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

205.000 €

2.847 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Stepe 391 | 4zida.rs
Novogradnja
27
Logo projekta

SQUARE 2

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

166m² | 5 soba | 8/8 spratova
Vojvode Stepe 391 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

SQUARE 2

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

298m² | 4 sobe | 7/8 spratova
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
16

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

225.000 €

2.528 €/m²

89m² | 3 sobe | 22. sprat
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
13

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

215.000 €

3.209 €/m²

67m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
12

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

269.000 €

3.843 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

213.470 €

2.885 €/m²

74m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.

Prikaži više oglasa u okolnim lokacijama

Proširi pretragu i uključi oglase iz obližnjih mesta.

AutokomandaDušanovacČinovnička KolonijaStadion Crvene zvezdeKožaraJove Ilića

Stanovi Vojvode Stepe — nekretnine Voždovac opština | 4zi...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Vojvode Stepe, opština Voždovac opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vojvode Stepe
Trosoban stan