Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Slobodana Jovanovića, 185.000€, 88m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Višnjička Banja
  6. Trosoban stan

Beograd, Palilula opština, Višnjička Banja
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23183Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 750 €

185.000 €

2.102 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.761 €
88 m²
3 sobe
1/4 sprata
Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Kanalizacija
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića

3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum

Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal za renoviranje i prilagođavanje savremenim standardima stanovanja.

Stan se sastoji od funkcionalnog rasporeda prostorija: hodnik, kuhinja, kupatilo, dnevni boravak, dve spavaće sobe, dve ostave i terase. Dobra organizacija prostora pruža mogućnost različitih adaptacija i maksimalnog iskorišćenja kvadrature.

Pogodna je kako za porodični život, tako i kao investicija.

Uknjižen bez upisane kvadrature, po kupoprodajnom ugovoru korisna površina stana iznosi 67m2, a stvarna merena kvadratura sa terasom iznosi 88m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent: Dimitrije Radovanović

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Zvezdarska šuma
    43 min
  • Supernatural park
    50 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Tripod
    14 min
  • Spomenik Oslobodiocima Beograda
    17 min
  • Kuća Milutina Milankovića
    18 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milena Pavlović Barili)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja tehnička PTT škola)
    10 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Čupko)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Pravoslavni bogoslovski fakultet)
    14 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medical centar)
    13 min
  • Klinika (Klinika Impuls)
    6 min
  • Teretana (AB Fitness)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (TSV Diskont)
    1 min
  • Restoran (Restoran Etno bašta)
    14 min
  • Kafana (Local Pub 2)
    29 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    7 min
  • Autobuska stanica (Toplana)
    3 min
  • Tramvajska stanica (Omladinski Stadion)
    48 min
Ostale ustanove
  • Banka (UniCredit Bank)
    10 min
  • Pošta (Pošta Beograd 110)
    1 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.074,58 mesečno (ukupno 12.894,91)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Višnjička Banja, 88 m2, na 1. spratu. Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Višnjička Banja

2.102 € / m2
Beograd, Palilula opština, Višnjička Banja | 4zida.rs | 4zida.rs
2.281 € / m2
2.761 € / m2
3.241 € / m2

Oglasi ove agencije

Misa, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
180.000 €

Pelisterska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

plac • 61.44 a • uknjiženo

Agencija

Ćalije, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
180.000 €
2.400 €/m²

Dragoslava Srejovića

Ćalije, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 75 m²

Agencija

Meljak, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
186.000 €
1.431 €/m²

Sarićevo sokače

Meljak, Barajevo opština, Beograd

kuća • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
1.045 €/m²

Primućura Žarka

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

petosoban stan • 177 m² • uknjiženo

Agencija

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
3.936 €/m²

Cvijićeva

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

jednosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Ravno Selo, Okolne lokacije, Vrbas | 4zida.rs
189.000 €
788 €/m²

Sutjeska

Ravno Selo, Okolne lokacije, Vrbas

kuća • 240 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
183.000 €
3.519 €/m²

Rada Neimara

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Baćevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
180.000 €
2.400 €/m²

Baćevac

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

kuća • 75 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
186.760 €
3.524 €/m²

Karpoševa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
181.300 €
3.700 €/m²

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 49 m²

Agencija

Centar, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
190.000 €
2.923 €/m²

Živka Davidovića

Centar, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
190.000 €
3.800 €/m²

Svetomira Nikolajevića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
187.000 €
3.896 €/m²

Vidikovački venac

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Repište, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
190.000 €
2.923 €/m²

Repiška

Repište, Čukarica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
2.229 €/m²

Milovana Marinkovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 83 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
180.000 €
3.396 €/m²

Sitnička

Senjak, Savski Venac, Beograd

dvoiposoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
1.457 €/m²

Porečka

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

lokal • 127 m² • uknjiženo

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
2.126 €/m²

Milana Uzelca

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 61, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
3.776 €/m²

Dušana Vukasovića

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
186.500 €
4.440 €/m²

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda