Trosoban stan na prodaju, Mirka Milojkovića, 239.000€, 67m²

239.000 €
3.567 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-67.00m2,
Prodaje se trosoban, uknjižen, potpuno nov stan, opremljen, sa vrhunskom tehnikom I nameštajem u naselju Sunnyville-u u Višnjičkoj banji.
Stan je vrlo komforan i površine 67m2 I nalazi se na četvrtom spratu ,stambene zgrade od pet spratova .
Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom.
Stan raspolaže odličnim rasporedom - prostrani hodnik, dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, prostorna velika spavaća soba, soba, ostava, kupatilo i velika terasa sa izlazom iz dnevne sobe.
Zahvaljujući položaju, stan obiluje dnevnim svetlom i odiše toplinom i udobnošću.
U enterijer su ugrađeni kvalitetni materijali, opremljen je klima uređajem, a grejanje je centralno sa kalorimetrima koji garantuju niske mesečne troškove grejanja .
U stan sprovedena smart home tehnologia.
U blizini su škola, vrtići, prodavnice, restorani,šoping centar, a do centra grada je naselje udaljeno svega 5km.
Maxi, Lilly na 3 minuta hoda, petshop na 3 minuta hoda, osnovna škola Milena Pavlović Barili na 12 minuta hoda, vrtići Mala višnja i Happy kids na 10ak minuta hoda, vrtić Spakić 3 minuta hoda, kafići u kompleksu 5 minuta hoda, stajalište javnog prevoza na 5 minuta hoda, tržni centar BIG 10 minuta.
Odmah je useljiv ,
U stanu ostaje sva tehnika I sav nameštaj