Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Kneza Višeslava, 269.000€, 69m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Rakovica opština
  5. Vidikovac
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Kneza Višeslava, 269.000€, 69m²

Beograd, Rakovica opština, Vidikovac
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-123162Oglas ažuriran: 25.04.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.090 €

269.000 €

3.899 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.705 €
69 m²
3 sobe
5/8 spratova
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: klima
  • Nije uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom i porodičnom delu Vidikovca. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život – škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, pošta, banka, parkovi. Autobuska stajališta su na nekoliko minuta hoda, a šuma Košutnjak udaljena je svega 10 minuta peške. Lokacija je odlično povezana sa svim delovima grada. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 8) u zgradi sa liftom i video nadzorom. Ukupna površina je 69 m², a struktura stana je sledeća: Ulazni hodnik, Kupatilo, Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, Spavaća soba, Dečija soba, Velika terasa. Stan je izuzetno funkcionalan, osvetljen tokom celog dana i prodaje se kompletno namešten. Ugradjena je kvalitetna aluminijumska stolarija, sigurnosna ulazna vrata, kao i moderno opremljen enterijer. Postoji mogućnost iznajmljivanja ili kupovine garažnog mesta u podzemnoj garaži. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bele vode
    21 min
  • Košutnjak
    42 min
  • Miljakovačka šuma
    42 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Česma izvor Bele vode
    12 min
  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    12 min
  • Mesto pogibije kneza Mihaila Obrenovića
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Branko Ćopić)
    5 min
  • Srednja škola (Mašinska škola Radoje Dakić)
    10 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Duško Radović)
    5 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    12 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za internu medicinu Nova Vita)
    14 min
  • Klinika (Poliklinika Paster Vidikovac)
    4 min
  • Teretana (Fit Step Divine)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (TSV Diskont)
    1 min
  • Restoran (Etno restoran Miris Zavičaja)
    7 min
  • Kafana (Kafana Kod Paje)
    1 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    2 min
  • Autobuska stanica (MZ Vidikovac)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beograd 73)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
842,57 mesečno (ukupno 10.110,78)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, nije uknjižen, Vidikovac, 69 m2, na 5. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Vidikovac

3.899 € / m2
Beograd, Rakovica opština, Vidikovac | 4zida.rs | 4zida.rs
2.175 € / m2
2.705 € / m2
3.235 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
265.000 €
2.500 €/m²

Tihomira Ostojića

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 106 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
2.389 €/m²

Bulevar despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Fruška Gora | 4zida.rs
265.100 €
1.541 €/m²

Fruška Gora

Fruška Gora

kuća • 172 m² • uknjiženo

Agencija

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
265.000 €
3.681 €/m²

Arčibalda Rajsa

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 72 m² • nije uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
270.000 €
771 €/m²

Branka Ćopića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 350 m² • uknjiženo

Agencija

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
267.000 €
1.648 €/m²

Obrenovac

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 162 m² • uknjiženo

Agencija

Fruška Gora | 4zida.rs
270.000 €
1.080 €/m²

Fruška Gora

Fruška Gora

poslovni prostor • 250 m² • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
269.980 €
2.673 €/m²

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

četvoroiposoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
269.700 €
1.550 €/m²

Cara Uroša

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 174 m² • uknjiženo

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
265.000 €
2.819 €/m²

Trebinjska

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

petosoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
265.200 €

Grgeteg

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig

plac • 1000 a • nije uknjiženo

Agencija

Srebrno Jezero, Okolne lokacije, Veliko Gradište | 4zida.rs
270.000 €

Srebrno Jezero

Srebrno Jezero, Okolne lokacije, Veliko Gradište

plac • 59 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
268.000 €
3.671 €/m²

Kralja Vladimira

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
3.857 €/m²

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
269.000 €
3.363 €/m²

Pavla Papa

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
266.500 €
4.675 €/m²

Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 57 m² • nije uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
4.500 €/m²

Gramšijeva

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
5.000 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
4.154 €/m²

Višnjićeva

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Pećinci | 4zida.rs
270.000 €

Sremska 16

Gradske lokacije, Pećinci

plac • 110 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda