Dvoiposoban stan na prodaju, Veternička Rampa, 141.950€, 53m²

141.950 €
2.678 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju je funkcionalan stan u izgradnji u Novom Sadu, u naselju Veternička rampa, koji se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata. Stan je površine 53 m² i organizovan kao 2.5-soban, što ga čini odličnim izborom za one koji traže dobar raspored i praktičan životni prostor.
Posebnu vrednost ove nekretnine čine kvalitet gradnje, funkcionalnost i povezanost sa važnim komunikacijama, što doprinosi svakodnevnoj udobnosti i lakoj dostupnosti svih sadržaja. Stan poseduje jedno kupatilo i pruža dobar osnov za prijatan i racionalno organizovan životni prostor.
Nekretnina je pogodna za kupovinu putem kredita. Cena je sa agencijskom provizijom, a stan je funkcionalan i predstavlja solidnu priliku za kupovinu u ovom delu Novog Sada.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica28 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja11 min
- Dvorac Eđšeg13 min
- Galerija Matice srpske14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloš Crnjanski)6 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zlatno sunce)19 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)8 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)7 min