Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Hajduk Stankova, 162.800€, 44m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zvezdara opština
  5. Učiteljsko Naselje
  6. Jednoiposoban stan

Beograd, Zvezdara opština, Učiteljsko Naselje
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-132163Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 660 €

162.800 €

3.700 € / m2

44 m²
1,5 sobe
1/3 sprata
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: lođa

Opis oglasa

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjižen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Na lođu se može izaći iz dnevnog boravka. Ulaz uredan, objekat novije gradnje. U blizini TC BEO, TC AVIV, Cvetkove pijace, Doma zdravlja, prevoza. Uknjižen 1/1, bez tereta, pogodan i za kreditne kupce. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Slavujev potok
    19 min
  • Zvezdarska šuma
    24 min
  • Park Šumice
    25 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    7 min
  • Trećepozivačka česma
    7 min
  • Pašina česma
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ćirilo i Metodije)
    10 min
  • Srednja škola (Farmaceutsko-fizioterapeutska škola)
    10 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lavić)
    5 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    2 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika i laboratorija LaboMedica)
    5 min
  • Teretana (Fitness centar Maxifit Garage)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Šumadija Market)
    7 min
  • Restoran (Restoran Zavičaj Zvezdara)
    5 min
  • Kafana (Papa Bear Pub)
    6 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Radio Beo Taxi)
    9 min
  • Autobuska stanica (Mite Ružića)
    8 min
  • Tramvajska stanica (Dr Velizara Kosanovića)
    5 min
  • Trolejbuska stanica (Dr Velizara Kosanovića)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    10 min
  • Pošta (Pošta Beograd 21)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
537,29 mesečno (ukupno 6.447,46)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Učiteljsko Naselje, 44 m2, na 1. spratu. Centralno, ima lođu.

Oglasi ove agencije

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
163.200 €
3.079 €/m²

Vojvode stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 53 m² • nije uknjiženo

Agencija

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
163.200 €
2.147 €/m²

Rastka Petrovića

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 76 m² • nije uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
165.000 €
3.235 €/m²

Kralja Aleksandra

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 51 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
162.000 €
2.571 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
164.800 €
720 €/m²

Vrdnik

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

kuća • 229 m² • uknjiženo

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
163.000 €

Stjepana Supanca

Železnik, Čukarica opština, Beograd

plac • 35 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
163.000 €
3.976 €/m²

Ljube Didića

Centar, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Temerin | 4zida.rs
164.000 €
896 €/m²

Rakoci Ferenca

Gradske lokacije, Temerin

kuća • 183 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
164.300 €
3.100 €/m²

Bulevar oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
162.000 €
900 €/m²

Stojana Stoleta Aranđelovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

poslovni prostor • 180 m² • nije uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
162.000 €
1.409 €/m²

Vlastimira Đuze Stojiljkovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 115 m² • uknjiženo

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
165.000 €
976 €/m²

Gojka Nikoliša

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

kuća • 169 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
165.000 €
2.619 €/m²

Prešernova

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.000 €
1.988 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 81 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
165.000 €
2.115 €/m²

Tihomira Arsića

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 78 m² • nije uknjiženo

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.585 €
3.847 €/m²

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • nije uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.632 €
3.439 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m² • nije uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
162.000 €
2.700 €/m²

Brodska

Batajnica, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 60 m² • nije uknjiženo

Agencija

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
163.200 €
4.295 €/m²

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 38 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
164.500 €
3.500 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Učiteljsko Naselje

3.700 € / m2
Beograd, Zvezdara opština, Učiteljsko Naselje | 4zida.rs | 4zida.rs
2.698 € / m2
3.285 € / m2
3.871 € / m2