Četvorosoban stan na prodaju, Tošin bunar, 692.000€, 176m²

692.000 €
3.932 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Nov, luksuzan penthaus, sa prelepim panoramskim pogledom, u samom centru svih važnih stambenih I poslovnih sadržaja.
Stan je površine 176m2, veoma atraktivan, visine plafona 310cm, dvostrano orijentisan, modernog koncepta,opremljen je unikatnim Natuzzi nameštajem i detaljima rađenim po narudžbini.
Obuhvata dnevno kuhinjsko trpezarijski prostor (open space oko 50m2) sa pristupom velikoj osunčanoj terasi koja u večernjim časovima pruža izvanredan ugođaj. Stan poseduje i 3 spavaće sobe (od čega jedna master) i 2 komforna kupatila.
Mogućnost kupovine jednog ili dva garažna mesta pri čemu kod 2 garažna postoji mogućnost parkiranja 4 automobila.
Ako tražite unikatan stan koji može biti odraz vašeg stila života, onda ste na pravom mestu.
Kontakt telefon 060... (prikaži broj telefona) . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dečje igralište25 min
- Park Kalvarija29 min
- Park Jelovac31 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Dimitrija Davidovića8 min
- Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu12 min
- Stara osnovna škola29 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini