Četvorosoban stan na prodaju, Tošin bunar, 549.000€, 138m²

549.000 €
3.978 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatila (3+), toalet, kuhinja, ostava, terase (2)
- Orijentacija ka: jug
- Pogled na: dvorište
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 65
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 2 lifta
- Godina izgradnje: 2020.
Opis oglasa
Izuzetan porodični stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom površine 52 m2, južne orijentacije sa lepom terasom, visina plafona 3.85 m, svetao i dvostrano orijentisan. Odvojen spavaći blok koji gleda ka zelenilu sa 3 spavaće sobe, jedna master bedroom sa kupatilom i garderoberom, u hodniku spavaćeg dela drugo kupatilo, zasebna prostorija za vešeraj i zasebna ostava + gostinski toalet u ulaznom delu u stan. Centralno grejanje na kalorimetre, po potrošnji.
Prodaje se kompletno namešten (nije uslov) + garažno mesto od 14 m2, odmah uz lift, cena 25.000 eur.
Vredi pogledati!
An exceptional family apartment with a functional layout. Living room with kitchen, surface area 52 m2, south orientation with a nice terrace, ceiling height 3.85 m, bright and oriented on both sides. A separate sleeping block overlooking the greenery with 3 bedrooms, one master bedroom with a bathroom and wardrobe, another bathroom in the hallway of the bedroom, a separate laundry room and a separate storage room + guest toilet in the entrance area of the apartment. Central heating on calorimeters, according to consumption. It is sold fully furnished (not a condition) + garage space, right next to the elevator, 25.000 eur. Worth a look!