Dvosoban stan na prodaju, Terazije, 300.000€, 40m²

300.000 €
7.500 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
Opis oglasa
Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-30.00m2,
Retko u ponudi!
U ponudi jedinstven stan u centru grada-Terazije.
Zbog rasporeda prostorijapogodan je i kao poslovni prostor i za život. jednostrano je orjentisan, renoviran.
Zgada je održavana. Loacija nudi sve gradske pogodnosti.
Prostorije: hodnik, kupatilo, kuhinja, tri odvojene prostorije.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
1/6 Terazije -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96436
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Terazijska terasa1 min
- Park Aleksandrov5 min
- Park Andrićev venac5 min

Obeležja kulture u blizini
- Terazijska česma1 min
- Hotel Moskvamanje od 1 min
- Krsmanovićeva kuća na Terazijama3 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)16 min
- Srednja škola (Gimnazija plus Beograd)3 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Terazije)4 min
- Fakultet (Visoka škola socijalnog rada)3 min

- Bolnica (Ordinacija za maksilofacijalnu hirurgiju Beograd Centar)7 min
- Klinika (Poliklinika Ars Medica)5 min
- Teretana (Fitness centar FunFit)4 min