Trosoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla, 195.000€, 60m²

195.000 €
3.250 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan. Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica24 min
- Futoški park27 min
- Limanski park31 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg7 min
- Galerija Matice srpske7 min
- Jodna Banja8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)4 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)15 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zemlja čuda)4 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)4 min

- Bolnica (Hirurška bolnica Parks)8 min
- Klinika (Family Medica poliklinika)4 min
- Teretana (Fitness centar B Fit)7 min
- Prodavnica (Supermarket Univerexport)4 min
- Restoran (Caffe restoran Rosetto)2 min
- Kafana (Atos pub)2 min
- Taksi stajalište (Gradski Taxi)18 min
- Autobuska stanica (Bul. patrijarha Pavla - Feješ Klare)manje od 1 min