Troiposoban stan na prodaju, Telep, 195.700€, 73m²

195.700 €
2.681 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - kuhinjski elementi, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju je svetao i prostran troiposoban stan površine 73 m², smešten na petom spratu moderne zgrade sa liftom. Stan odlikuje funkcionalan raspored prostorija i mala terasa koja pruža prijatan kutak za odmor. Grejanje je na gas po potrošnji, što omogućava ekonomično i efikasno održavanje topline. Zgrada je izgrađena pre šest godina i dobro je održavana, kombinujući savremene standarde gradnje i udobnost života. Sve što je u stanu ugradno i pravljeno po meri uključeno je u cenu.
Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i praktičan stan u uređenom i dobro povezanim delu grada, spreman za useljenje i dugoročno zadovoljstvo.
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
*** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708***
www. http://familynekretnine.rs
Radnička 2a, Novi Sad