Petosoban stan na prodaju, Telep, 350.100€, 154m²

350.100 €
2.273 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- 1 garažno mesto
Opis oglasa
U ponudi je izuzetno redak i prostran petosoban duplex stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla u Novom Sadu. Stan je površine 154,5 m² i organizovan je na dve etaže bez kosina, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i pun komfor stanovanja.
Nekretninu karakteriše veliki i svetao dnevni boravak, četiri komforne spavaće sobe, kao i dodatna garderober soba koja pruža dodatni nivo organizacije i praktičnosti.
Stan poseduje terasu od 15 m² koja je uknjižena u kvadraturu, ali i dve spektakularne krovne terase od po 30 m², ukupne površine 60 m², koje se ne obračunavaju u prodajnu kvadraturu i predstavljaju veliki dodatni benefit budućim vlasnicima.
Ukupna korisna površina nekretnine sa svim terasama pruža osećaj luksuzne kuće na krovu zgrade, idealne za porodičan život, uživanje i privatnost.
Za stan je rezervisana i garaža, koja se dodatno plaća po ceni od približno 600 €/m².
Kada se u obzir uzmu grejna površina, terasa i gratis krovne terase, ukupna korisna površina iznosi čak 214,5 m², što ovu nekretninu čini izuzetnom prilikom na tržištu sa odličnim odnosom cene i dobijenog prostora.
Moguća je i zamena za manji stan uz doplatu.
Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174
Šifra: 1032279
Kontakt:
060... (prikaži broj telefona)
Vanja
Five-bedroom duplex apartment 154.5 m² Novi Sad – rooftop terraces 60 m², garage, luxury property
An exceptional and spacious five-bedroom duplex apartment is available near Bulevar Patrijarha Pavla in Novi Sad.