Dvosoban stan na prodaju, Telep, 125.270€, 47m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1006970Oglas ažuriran: 22.04.2026.

125.270 €
2.665 € / m2
47 m²
2 sobe
STAN U EKSKLUZIVNOM I KVALITETNOM OBJEKTU NA TELEPU, KUPITE BEZ PLAĆANJA AGENCIJSKE PROVIZIJE
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1020
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Agencijska šifra 1006970.
Stan koji se nalazi na južnom Telepu, u zgradi koja će biti vrhunskog kvaliteta. Kvalitet se pre svega ogleda kroz izolaciju i statiku projekta, kvalitet i količinu opreme, ali isto tako podjedanko važnu estetiku eksterijera i enterijera. Zgrada će biti prepoznatljiva po eleganciji eksterijera i luksuznim ulazima.
Osim kvaliteta standardne opreme koji se odnosi pre sve na kvalitet ulaznih i sobnih vrata, podnih i zidnih obloga, stolarije,sanitarija, grejnih sistema, zgrada će biti propraćena je video nadzorom, Master Key sistemom, Aling – conel utičnicama i prekidačima.
Takođe, po želji moguće je odabrati i niz dodatnih elementa poput smart home sistema i širok dijapazon opreme.
Ukupna debljina izolacije je 40cm, što je za 50% više nego što je to standard na tržištu.
Brzo useljiv.
Mogućnost povrata PDV-A za kupce 1.stana.
Pouzdan i siguran investitor, uredna dokumentarija. Kupite bez plaćanja agencijske provizije.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više