Dvoiposoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla 113, 155.000€, 61m²

155.000 €
2.541 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toaleti (2), terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, ugradni plakar, kancelarijski nameštaj
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, video nadzor
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: 7b
Opis oglasa
Odlično organizovan i veoma komforan dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla.
Stan ima veoma praktičan raspored i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, što pruža prijatnu temperaturu i dodatnu udobnost za boravak.
Sa jedne strane stan gleda na Bulevar patrijarha Pavla, dok se sa druge strane, preko parkinga i dvorišnog dela, pruža otvoren pogled ka Fruškoj gori.
Raspored stana:
**
- iz velikog predsoblja ulazi se u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu
- u centralnom delu stana nalaze se kupatilo (sa toaletom) i odvojeni toalet
- dve velike spavaće sobe okrenute su ka dvorištu, što obezbeđuje mir i privatnost
Dodatne prednosti:
**
- novija i kvalitetna zgrada
- obezbeđen parking za stanare sa rampom
- centralno grejanje (plaćanje samo tokom grejne sezone, te su van grejne sezone računi manji)
- stan se prodaje namešten ili prazan, u skladu sa dogovorom i željama kupca
- svetao, udoban i idealan za porodično stanovanje
Na svega nekoliko minuta od zgrade nalaze se Lidl, Univer, Satelitska pijaca, Pepco, dečije igralište, vrtić, kao i hitna pomoć (zlu ne trebalo), što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Direktno ispod zgrade nalazi se i čuvaonica za decu.