Trosoban stan na prodaju, Tatarsko Brdo, 166.860€, 58m²

166.860 €
2.877 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Luksuzno
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Predstavljamo Vam izuzetno lep i funkcionalan stan na 2. spratu, smešten na mirnoj i traženoj lokaciji na Tatarskom brdu, idealnoj za kvalitetan porodični život, ali i kao sigurna investicija. Stan je dvostrano orijentisan i obiluje prirodnim svetlom, a poseban šarm daje otvoren pogled na crkvu i zelenilo koji se pruža. Raspored je maksimalno iskorišćen i obuhvata prostran i svetao dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva sanitarna čvora i terasu sa koje se pruža prelep, smirujući pogled. Prodaje se kompletno namešten, ukusno i kvalitetno sređen, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija , vrhunski parket i pažljivo biranom keramikom. Stan je uknjižen, postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, a spoj lokacije, kvaliteta i funkcionalnosti čini ovu nekretninu pravom prilikom koju ne treba propustiti. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM:
064... (prikaži broj telefona) , 064... (prikaži broj telefona)
021... (prikaži broj telefona)
EMAIL: [email protected]
Agencijski ID: 562493
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici18 min
- Kamenički park21 min
- Limanski park37 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Jovana Jovanovića Zmaja5 min
- Kuća iz 1797. godine7 min