Četvorosoban stan na prodaju, Bogdana Gavrilovića 39B, 210.000€, 95m²

210.000 €
2.211 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Parking u dvorištu zgrade
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Prodajemo 3 stana u urnanoj vili na Tatraskom Brdu, u prelepom okruzenju i pogledu prema Fruskoj Gori. Mir na 5 minuta od grada. Sva 3 stana su slicne kvadrature 95m² cca. Stan u prizemlju je 2150€+pdv, na 1.spratu 2250€+pdv i na 2.spratu je 2350+pdv i on dobija u ceni terasu na krovu sa koje se pruza pogled na Frusku Goru i prema gradu. Stanovi se greju na toplotne pumpe "Visman", italijanska i spanska keramika, Hansgrohe tusevi, Ariston bojler... sve radjeno kvalitetno, sebi smo pravili. Parking ispred zgrade. Za sve ostalo pozovite il pisite.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici18 min
- Kamenički park27 min
- Limanski park42 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Jovana Jovanovića Zmaja7 min
- Kuća iz 1797. godine8 min
- Dvorac Marcibanji-Karačonji10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Svitac)8 min
- Srednja škola (Francusko-srpska gimnazija Petar I od Srbije)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Plavi čuperak)6 min
- Fakultet (Educons Univerzitet)7 min

- Bolnica (Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodine)8 min