Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Novo

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

8.848 oglasa

Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.820 €

2.369 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
18
Logo agencije

Alibegovac

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

155.740 €

2.163 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

79.750 €

2.099 €/m²

38m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

65.450 €

1.769 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

187.900 €

2.574 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Preradovićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

128.600 €

2.736 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Višnjička

Karaburma, Palilula opština, Beograd

161.603 €

3.513 €/m²

46m² | 1.5 soba | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Okrugićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

367.750 €

2.163 €/m²

170m² | 4.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Hercegovačka bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

425.000 €

5.986 €/m²

71m² | 2 sobe | 3/25 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Stevana Neštickog

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 55 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12

Jelena Anžujska 55

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

68.100 €

1.746 €/m²

39m² | 1 soba | 1/8 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

288.000 €

2.743 €/m²

105m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.258 €/m²

31m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
odmah useljiv
25
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

1.838 €/m²

117m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

93.500 €

984 €/m²

95m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Duvanjska

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

286.000 €

3.865 €/m²

74m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

195.000 €

3.250 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Polunamešteno • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.018 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾