Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

228 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
16

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.389 €/m²

95m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
11

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

545.000 €

6.987 €/m²

78m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

220.000 €

5.366 €/m²

41m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
19

Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

578.000 €

7.410 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

5.405 €/m²

111m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

4.235 €/m²

85m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
16

Strahinjića Bana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

5.556 €/m²

108m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
10

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

495.000 €

6.781 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

220.000 €

5.366 €/m²

41m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Zetska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

345.000 €

4.423 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Jelene Ćetković

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.964 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

345.000 €

4.107 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Strahinjića Bana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

4.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
21

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

210.000 €

3.818 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
18

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

470.000 €

6.026 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 03.05.2026.
Politika | 4zida.rs
Politika | 4zida.rs
Politika | 4zida.rs
Politika | 4zida.rs
Politika | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Politika

Stari Grad opština, Beograd

399.000 €

4.988 €/m²

80m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Kosančićev Venac | 4zida.rs
Kosančićev Venac | 4zida.rs
Kosančićev Venac | 4zida.rs
Kosančićev Venac | 4zida.rs
Kosančićev Venac | 4zida.rs
5

Kosančićev Venac

Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

5.556 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

258.000 €

4.526 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
Obilićev Venac | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Obilićev Venac

Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.606 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija
Trosoban stan
1
2
3
4
5
6

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?