Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

784 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Gundulićev venac | 4zida.rs
Gundulićev venac | 4zida.rs
Gundulićev venac | 4zida.rs
Gundulićev venac | 4zida.rs
Gundulićev venac | 4zida.rs
12

Gundulićev venac

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

403.200 €

3.699 €/m²

109m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
18

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.389 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
6
Logo agencije

Hercega Stjepana bb

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.469 €/m²

32m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

225.000 €

5.357 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
25

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

4.556 €/m²

180m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
42
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

550.000 €

4.741 €/m²

116m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Zeleni Venac | 4zida.rs
Zeleni Venac | 4zida.rs
Zeleni Venac | 4zida.rs
Zeleni Venac | 4zida.rs
Zeleni Venac | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Zeleni Venac

Stari Grad opština, Beograd

339.000 €

3.685 €/m²

92m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Višnjićeva

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

270.000 €

4.154 €/m²

65m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
16

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.389 €/m²

95m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Herceg Stjepana | 4zida.rs
Herceg Stjepana | 4zida.rs
Herceg Stjepana | 4zida.rs
Herceg Stjepana | 4zida.rs
Herceg Stjepana | 4zida.rs
11

Herceg Stjepana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.469 €/m²

32m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
11

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

545.000 €

6.987 €/m²

78m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
7

Džordža Vašingtona

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

122.500 €

6.125 €/m²

20m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Terazije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

650.000 €

5.909 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

220.000 €

5.366 €/m²

41m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
Studentski trg | 4zida.rs
19

Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

578.000 €

7.410 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
14

Palmotićeva

25. maj, Stari Grad opština, Beograd

590.000 €

5.619 €/m²

105m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
17
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

635.000 €

2.873 €/m²

221m² | 8 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

168.300 €

4.208 €/m²

40m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
5
Logo agencije

Bajlonijeva Pijaca

Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.576 €/m²

33m² | 2.5 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?