Dvoiposoban stan na prodaju, Stari Grad, 128.900€, 50m²

128.900 €
2.578 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 951
Opis oglasa
Odličan dvoiposoban stan na vrhunskoj lokaciji u samom centru grada, nadomak Dunavskog parka i svega 100 metara od Zmaj Jovine ulice.
Nekretnina se nalazi u jednom od najtraženijih delova grada, idealnom kako za život, tako i kao investicija za izdavanje zbog izuzetne pozicije i velike potražnje.
Prodaje se namešten.
Stan je organizovan na dve etaže i veoma funkcionalnog rasporeda. Donji nivo čine komforan dnevni boravak, odvojena soba, kuhinja i kupatilo, dok se na gornjoj etaži nalazi spavaća soba koja pruža dodatnu privatnost i odlično iskorišćen prostor.
Lokacija nudi apsolutno sve na dohvat ruke – Dunavski park, pešačku zonu, restorane, kafiće, markete, škole, fakultete i sav sadržaj neophodan za kvalitetan gradski život. Odlična prilika kako za život u centru grada, tako i za dugoročno ili stan na dan izdavanje.
Za više informacija kontaktirajte.
Kontakt: 065... (prikaži broj telefona) 065... (prikaži broj telefona)
Agencijska šifra: 1013496
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dunavski park5 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva10 min
- Molinarijev park22 min

Obeležja kulture u blizini
- Fontana Tri devojke2 min
- Spomenik Đuri Jakšiću3 min
- Fontana Devojka sa rogom izobilja3 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Tvrđava)4 min