Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Stara Pazova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

302 oglasa

Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
18
Logo agencije

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

144.900 €

1.767 €/m²

82m² | 4 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

195.000 €

1.500 €/m²

130m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

215.000 €

1.433 €/m²

150m² | 4.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Stara Pazova

182.000 €

2.167 €/m²

84m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

171.000 €

1.413 €/m²

121m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Stara Pazova

102.000 €

1.700 €/m²

60m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Pere Čodanovića | 4zida.rs
Pere Čodanovića | 4zida.rs
Pere Čodanovića | 4zida.rs
Pere Čodanovića | 4zida.rs
Pere Čodanovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Pere Čodanovića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

55.000 €

1.719 €/m²

32m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
10

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

74.026 €

1.542 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
11
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

140.000 €

1.474 €/m²

95m² | 4.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
Milenka Pevca | 4zida.rs
12
Logo agencije

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

116.440 €

1.640 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
11

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

79.266 €

1.651 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
11

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

49.599 €

1.653 €/m²

30m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
11

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

128.584 €

1.649 €/m²

78m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
8

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

77.000 €

1.400 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Patrijaha Pavla | 4zida.rs
Patrijaha Pavla | 4zida.rs
Patrijaha Pavla | 4zida.rs
Patrijaha Pavla | 4zida.rs
Patrijaha Pavla | 4zida.rs
6
Logo agencije

Patrijaha Pavla

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

154.000 €

2.000 €/m²

77m² | 3.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
Ćirila i Metodija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ćirila i Metodija

Gradske lokacije, Stara Pazova

145.000 €

1.526 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

152.400 €

1.200 €/m²

127m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
Golubinci | 4zida.rs
6
Logo agencije

Golubinci

Okolne lokacije, Stara Pazova

44.900 €

724 €/m²

62m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Svetozara Markovića

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

130.000 €

1.566 €/m²

83m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Mala | 4zida.rs
Mala | 4zida.rs
Mala | 4zida.rs
Mala | 4zida.rs
Mala | 4zida.rs
19

Mala

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

900.000 €

833 €/m²

1080m² | 6.5 soba
Agencija • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stara Pazova

64 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stara Pazova

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stara Pazova

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stara Pazova. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1581 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stara Pazova

  • Gradske lokacije, Stara Pazova
  • Okolne lokacije, Stara Pazova

Po tipu nekretnine — Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Stara Pazova