Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Stara Pazova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

302 oglasa

Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
12

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

96.000 €

1.500 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

76.618 €

1.473 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

60.740 €

1.481 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

43.703 €

1.457 €/m²

30m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

65.728 €

1.461 €/m²

45m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

41.934 €

1.498 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Top
14

Ćirila I Metodija 44

Gradske lokacije, Stara Pazova

132.000 €

2.095 €/m²

63m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

82.000 €

1.745 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Bedem nekretnine | 4zida.rs
Bedem nekretnine
2 godine na 4zida
65 oglasa u ponudi
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dositeja Obradovića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

130.000 €

1.398 €/m²

93m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
21
Logo agencije

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

210.000 €

2.333 €/m²

90m² | 3.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
12
Logo agencije

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

178.857 €

2.104 €/m²

85m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
7

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

82.980 €

1.766 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

120.176 €

1.602 €/m²

75m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

237.043 €

1.975 €/m²

120m² | 4.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

114.592 €

1.592 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
16

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

135.000 €

1.957 €/m²

69m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

126.719 €

1.604 €/m²

79m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

68.561 €

1.714 €/m²

40m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

81.753 €

1.703 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
2

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

90.984 €

1.717 €/m²

53m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stara Pazova

64 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stara Pazova

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stara Pazova

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stara Pazova

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stara Pazova. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1581 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stara Pazova

  • Gradske lokacije, Stara Pazova
  • Okolne lokacije, Stara Pazova

Po tipu nekretnine — Stara Pazova

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Stara Pazova