Trosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 162.000€, 58m²

162.000 €
2.793 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2023.
Opis oglasa
NEKRETNINE
NOVI SAD - ID OGLASA 1003378
SREMSKA
KAMENICA – TATARSKO BRDO, TROPOSOBAN, 58m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja
Trosoban stan novije gradnje. Stan odlične konstrukcije i prostora, svaki
kvadrat je maksimalno iskorišćen u lepo upakovan. Hodnikom u sve prostorije,
odvojene dve komotne spavaće sobe, posebno kupatilo sa ležećom kadom i posebno
WC, dnevni boravak u sklopu koga je kuhinjsko trpezarijski deo i izlazom na
terasu. Stan se prodaje kompletno namešten, kako je vidljivo na fotografijama.
U okviru zgrade javni parking koga uvek ima na pretek.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine,
kontaktirajte nas.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .