Trosoban stan na prodaju, Sremska Kamenica, 153.642€, 56m²

153.642 €
2.744 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- U izgradnji
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijska oznaka 5413
U ponudi su vrhunski, moderno projektovani stanovi u jednoj od najpoželjnijih lokacija nadomak Novog Sada – Sremska Kamenica. Idealni za porodičan život, ali i kao sigurna investicija.
Karakteristike stanova:
LUX oprema visokog kvaliteta
Salonska visina plafona – osećaj prostranosti i elegancije
Podno grejanje u svim prostorijama
Individualna toplotna pumpa za svaki stan (maksimalna energetska efikasnost)
Električne roletne
Senzori pokreta
Alarmni sistem za dodatnu sigurnost
Uvozna keramika premium klase
Tarkett podne obloge
Dodatne prednosti:
Moderan i kvalitetan objekat
Odlična lokacija – mirno okruženje, a blizina grada
Idealno za život bez kompromisa
Investiciona prilika:
Stanovi ovog tipa predstavljaju odličan izbor kako za stanovanje, tako i za izdavanje, uz dugoročan rast vrednosti.
Za više informacija o kvadraturama, cenama i dostupnosti – kontaktirajte nas.
Reg. pos. 1734
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici32 min
- Kamenički park35 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Jovana Jovanovića Zmaja7 min
- Kuća iz 1797. godine7 min
- Dvorac Marcibanji-Karačonji9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Svitac)8 min