Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Sokobanja

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

124 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

69.000 €

1.769 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
ALEKSE MARKIŠIĆA 6 | 4zida.rs
ALEKSE MARKIŠIĆA 6 | 4zida.rs
ALEKSE MARKIŠIĆA 6 | 4zida.rs
ALEKSE MARKIŠIĆA 6 | 4zida.rs
ALEKSE MARKIŠIĆA 6 | 4zida.rs
19
Logo agencije

ALEKSE MARKIŠIĆA 6

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

38m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Novogradnja Sokobanja, centar

Gradske lokacije, Sokobanja

82.500 €

1.650 €/m²

50m² | 2 sobe | potkrovlje/3 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Novogradnja Sokobanja, centar

Gradske lokacije, Sokobanja

62.700 €

1.650 €/m²

38m² | 1 soba | potkrovlje/3 sprata
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

38m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

38m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

36m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

36m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

36m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.024 €

1.650 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

72.023 €

1.650 €/m²

43m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

67.815 €

1.650 €/m²

41m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
Vojvode Putnika 37 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Putnika 37

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

68.838 €

1.650 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.03.2026.
SPORTSKA 39 | 4zida.rs
1
Logo agencije

SPORTSKA 39

Čuka 2, Gradske lokacije, Sokobanja

64.807 €

1.705 €/m²

38m² | 1 soba | potkrovlje/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 09.03.2026.
SPORTSKA 39 | 4zida.rs
1
Logo agencije

SPORTSKA 39

Čuka 2, Gradske lokacije, Sokobanja

60.323 €

1.704 €/m²

35m² | 1 soba | potkrovlje/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 09.03.2026.
NJEGOSEVA 61 | 4zida.rs
1
Logo agencije

NJEGOSEVA 61

Podina, Gradske lokacije, Sokobanja

70.980 €

1.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 09.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Sokobanja

48 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Sokobanja

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Sokobanja

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Sokobanja

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sokobanja. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1740 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sokobanja

  • Gradske lokacije, Sokobanja
  • Okolne lokacije, Sokobanja

Po tipu nekretnine — Sokobanja

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Sokobanja