Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

208 oglasa

Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
4
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

166.400 €

3.870 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
4
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

244.800 €

3.654 €/m²

67m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
4
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

241.940 €

3.666 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
16
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

2.943 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
4

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

154.000 €

3.850 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Lukijana Mušickog

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.043 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

3.169 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
32
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

175.100 €

2.135 €/m²

82m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
13
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

375.950 €

2.575 €/m²

146m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

4.578 €/m²

27m² | 0.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
13

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

262.650 €

3.090 €/m²

85m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
12
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

95.790 €

3.421 €/m²

28m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
Lukijana Mušickog | 4zida.rs
10

Lukijana Mušickog

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.733 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

187.460 €

3.537 €/m²

53m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
24
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

375.950 €

2.575 €/m²

146m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

4.598 €/m²

28m² | 0.5 soba | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.800 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
45
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

2.609 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

218.400 €

4.121 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

212.180 €

2.652 €/m²

80m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

prodaja stanova Socijalno - Novi Sad

34 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Socijalno - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Socijalno

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Socijalno - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Socijalno. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2905 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Socijalno - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Socijalno