Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

209 oglasa

Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
8
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

99.900 €

2.498 €/m²

40m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
8
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

238.000 €

2.800 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

74.270 €

2.476 €/m²

30m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
12
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

129.780 €

3.328 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

327.380 €

3.720 €/m²

88m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

244.785 €

3.766 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

166.470 €

3.964 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

430.570 €

3.680 €/m²

117m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

454.270 €

3.693 €/m²

123m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

220.120 €

3.494 €/m²

63m² | 3 sobe | potkrovlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

317.720 €

3.610 €/m²

88m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
27
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

399.000 €

2.830 €/m²

141m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

687.650 €

3.697 €/m²

186m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

249.800 €

3.843 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

220.110 €

3.795 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

164.855 €

3.925 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

317.720 €

3.694 €/m²

86m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
9
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

118.500 €

2.963 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
1
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

171.100 €

2.900 €/m²

59m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
1
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

171.100 €

2.900 €/m²

59m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

prodaja stanova Socijalno - Novi Sad

34 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Socijalno - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Socijalno

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Socijalno - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Socijalno. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2905 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Socijalno - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Socijalno