Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

209 oglasa

Đurđa Brankovića | 4zida.rs
Đurđa Brankovića | 4zida.rs
Đurđa Brankovića | 4zida.rs
Đurđa Brankovića | 4zida.rs
Đurđa Brankovića | 4zida.rs
8

Đurđa Brankovića

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

65.000 €

3.611 €/m²

18m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
16
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

2.943 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
12
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

95.790 €

3.421 €/m²

28m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
45
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

2.609 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

218.400 €

4.121 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

2.830 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

139.050 €

3.863 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
17
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

2.809 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
18
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

4.598 €/m²

28m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
7
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

127.200 €

3.180 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
11
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

127.200 €

3.180 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
32
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

175.100 €

2.135 €/m²

82m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

161.585 €

3.847 €/m²

42m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

244.746 €

3.765 €/m²

65m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

215.723 €

3.719 €/m²

58m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

308.260 €

3.627 €/m²

85m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

432.045 €

3.513 €/m²

123m² | 5 soba
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Braće Jovandić | 4zida.rs
Braće Jovandić | 4zida.rs
Braće Jovandić | 4zida.rs
Braće Jovandić | 4zida.rs
Braće Jovandić | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Jovandić

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

2.822 €/m²

73m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
21
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

3.364 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
6
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

212.590 €

2.472 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
4
5
6
7

prodaja stanova Socijalno - Novi Sad

34 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Socijalno - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Socijalno

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Socijalno - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Socijalno. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2905 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Socijalno - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Socijalno