Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.548 oglasa

Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.900 €

2.418 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Janka Veselinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

124.000 €

3.179 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

2.861 €/m²

72m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

VERDE 11

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Institutski put | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

VERDE 11

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

77m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
za renoviranje
10
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

88.500 €

1.924 €/m²

46m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Belimarkovićeva | 4zida.rs
Belimarkovićeva | 4zida.rs
Belimarkovićeva | 4zida.rs
Belimarkovićeva | 4zida.rs
Belimarkovićeva | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Belimarkovićeva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

169.000 €

4.122 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Partizanske Avijacije | 4zida.rs
Partizanske Avijacije | 4zida.rs
Partizanske Avijacije | 4zida.rs
Partizanske Avijacije | 4zida.rs
Partizanske Avijacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Partizanske Avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

236.000 €

3.933 €/m²

60m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Hercegovačka bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

425.000 €

5.986 €/m²

71m² | 2 sobe | 3/25 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Institutski put

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

150.200 €

2.086 €/m²

72m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Novogradnja
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

143.300 €

2.047 €/m²

70m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

107.500 €

2.756 €/m²

39m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

162.900 €

2.670 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

3.438 €/m²

64m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

125.660 €

2.856 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.907 €/m²

43m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

62m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.791 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

60.000 €

1.463 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra bb

Lion, Zvezdara opština, Beograd

238.900 €

3.982 €/m²

60m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Karađorđev Trg bb

Centar, Zemun opština, Beograd

230.000 €

3.966 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/16 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Omladinskih Brigada | 4zida.rs
Omladinskih Brigada | 4zida.rs
Omladinskih Brigada | 4zida.rs
Omladinskih Brigada | 4zida.rs
Omladinskih Brigada | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Omladinskih Brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

290.000 €

4.603 €/m²

63m² | 2 sobe | 6/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾