Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Skadarlija, 84.000€, 30m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Stari Grad opština
  5. Skadarlija
  6. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Skadarlija, 84.000€, 30m²

Beograd, Stari Grad opština, Skadarlija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1186Oglas ažuriran: 01.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 340 €

84.000 €

2.800 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 4.704 €
30 m²
1,5 sobe
Prizemlje/5 spratova
Dobra investicija u centru grada - Skadarlija
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Etažno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1525
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 1960.
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Stari grad - Skadarlija

1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon

Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu koja pripada samo ovom stanu.

Stan je kompletno renoviran pre četiri godine, kada su zamenjene elektro-vodovodne instalacije, sanitarije i keramika. Stan je pogodan i za različite poslovne svrhe. Trenutno se izdaje po principu "stan na dan" i predstavlja izuzetno dobru investiciju za novog vlasnika. Režijski troškovi su izuzetno niski, infostan je 2.500 RSD, a električna energija po potrošnji.

Stambeni objekat je veoma održavan i uredan. Nalazi se uz samu pijacu, boemsku četvrt Skadarlija, više velikih trgovačkih marketa, Prve gimnazije, osnovne škole, vrtića, crkve, kao i stajališta više linija autobuskog i tramvajskog prevoza.

Samo za keš kupce.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Dragutin 065... (prikaži broj telefona)

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Pančićev park
    13 min
  • Univerzitetski park
    13 min
  • Terazijska terasa
    14 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Sebilj česma
    2 min
  • Kuća Stevana Mokranjca
    6 min
  • Spomenik Čukur česma
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Skadarlija)
    4 min
  • Srednja škola (Prva ekonomska škola)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mrvica)
    5 min
  • Fakultet (Univerzitet Nikola Tesla)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za psihijatriju Beograd)
    6 min
  • Klinika (Poliklinika Endo Top)
    5 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Super Diskont)
    manje od 1 min
  • Restoran (Tezga bar)
    3 min
  • Kafana (Pab Beertef)
    2 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    2 min
  • Autobuska stanica (Dušanova)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Pijaca Skadarlija)
    manje od 1 min
  • Trolejbuska stanica (Makedonska)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 51)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
366,33 mesečno (ukupno 4.395,99)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Skadarlija, 30 m2, na prizemlju. Stanje - Renovirano, Etažno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Stari Grad opština

2.800 € / m2
Beograd, Stari Grad opština, Skadarlija | 4zida.rs | 4zida.rs
3.321 € / m2
4.593 € / m2
5.866 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
63.840 €
2.280 €/m²

Bulevar srpskih ratnika

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednosoban stan • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
55.000 €
2.750 €/m²

Balkanska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

lokal • 20 m² • uknjiženo

Agencija

Umka, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
56.000 €

Ivka Milosavljevića

Umka, Čukarica opština, Beograd

plac • 28 a • uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
570 €/m²

Sopot (mesto)

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

kuća • 158 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
80.000 €

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

plac • 7.38 a • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
84.000 €

Krnjača

Krnjača, Palilula opština, Beograd

plac • 30 a • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
98.000 €

Milutina Borisavljevića

Borča, Palilula opština, Beograd

plac • 30 a

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
102.810 €
1.490 €/m²

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

poslovni prostor • 69 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
108.100 €
1.802 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
114.000 €
2.651 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Prolom Banja, Okolne lokacije, Kuršumlija | 4zida.rs
70.000 €
500 €/m²

Prolom Banja

Prolom Banja, Okolne lokacije, Kuršumlija

kuća • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
60.000 €

Vojlovica

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo

plac • 44 a • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.000 €
1.607 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Zlatibor

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
88.000 €
2.000 €/m²

Braće Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

garsonjera • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
109.000 €
4.360 €/m²

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Babe, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
1.273 €/m²

Partizanski put

Babe, Sopot opština, Beograd

kuća • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
104.861 €
2.622 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 40 m²

Agencija

Slanci, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
58.500 €

Maršala Tita

Slanci, Palilula opština, Beograd

plac • 4.5 a • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
105.000 €
3.500 €/m²

Beograd centar

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
87.000 €
3.783 €/m²

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

lokal • 23 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda