Dvoiposoban stan na prodaju, Savina, 190.500€, 67m²

190.500 €
2.843 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na lokaciji idealnoj za porodično stanovanje.
Nalazi se u najlepšem delu Novog Naselja, sa puno zelenila ispred zgrade.
Dvostrano orjentisan, spavaće sobe gledaju ka dvorištu, dnevni boravak ka ulici.
Stan se sastoji od svetlog i prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu koja može biti i radna soba, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila.
Stan poseduje posebnu ostavu u tavanskom delu i zajedničku biciklanu. Mali broj stanara.
U neposrednoj blizini su svi veliki marketi, prodavnice, vrtić, škola, pošta, banke, pijaca, kafići i veoma je dobro povezan gradskim prevozom sa svim delovima grada.
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona
066... (prikaži broj telefona)
Katarina Birinji, broj licence 4091 ili
066... (prikaži broj telefona)
Dragana Jezdimirović, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini