Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Vladimira Popovića, 335.000€, 93m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Sava Centar
  6. Troiposoban stan

Beograd, Novi Beograd, Sava Centar
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15080Oglas ažuriran: 13.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
3D TURA
Troiposoban stan | 4zida
Video
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.358 €

335.000 €

3.602 € / m2

93 m²
3,5 sobe
1/7 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine.

Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja.

Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična povezanost sa svim delovima grada, u blizini je uključenje na autoput.

Obilje je uslužno-komercijalnih sadržaja, vrtića i škola ...

Prostorije. predsoblje, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavaće sobe, dva mokra čvora, terasa, i pripadajući podrum.

Uknjižen na vlasnika.

Agencijska provizija 2%

Agent:Katarina Stefanović br. licence 637

Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.135,63 mesečno (ukupno 13.627,58)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan za prodaju, uknjižen, Sava Centar, 93 m2, na 1. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Beograd

3.602 € / m2
Beograd, Novi Beograd, Sava Centar | 4zida.rs | 4zida.rs
2.733 € / m2
3.629 € / m2
4.525 € / m2

Oglasi ove agencije

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
6.346 €/m²

Svetog Save

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

dvoiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
330.959 €
2.434 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 136 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
329.000 €
1.365 €/m²

Lava Tolstoja

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

petosoban stan • 241 m² • uknjiženo

Agencija

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
333.900 €
2.650 €/m²

Svetozara Radojčića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 126 m² • uknjiženo

Agencija

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
1.542 €/m²

Oštreljska

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 214 m² • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
1.170 €/m²

Kikindska

Borča, Palilula opština, Beograd

2-etažna kuća • 282 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
1.717 €/m²

Tomasa Mana

Ledine, Novi Beograd, Beograd

3-etažna kuća • 198 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 22, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
3.579 €/m²

Antifašističke borbe

Blok 22, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
336.937 €
4.011 €/m²

Tošin bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 84 m²

Agencija

Politika, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
335.000 €
3.851 €/m²

Svetogorska

Politika, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 87 m²

Agencija

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
4.125 €/m²

Bulevar Maršala Tolbuhina

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
338.000 €
5.200 €/m²

Veljka Milićevića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Meandri, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
3.300 €/m²

Banijska

Meandri, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
339.000 €
3.531 €/m²

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

troiposoban stan • 96 m² • uknjiženo

Agencija

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
339.000 €
3.495 €/m²

Ive Kurjačkog

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

3-etažna kuća • 97 m² • uknjiženo

Agencija

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
3.204 €/m²

Svetozara Radića

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
3.587 €/m²

Đušina

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

četvorosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
333.000 €
4.382 €/m²

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 76 m²

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
6.111 €/m²

Petrovaradinska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
3.617 €/m²

Banatska

Centar, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 94 m²

Agencija

Kompletna ponuda