Jednosoban stan na prodaju, Satelit, 82.400€, 30m²

82.400 €
2.747 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1692
- Godina izgradnje: 2000.
Opis oglasa
Prodaja jednosobnog stana od 30m2, na Satelitu.Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade bez lifta i poseduje prostranu kuhinju sa trpezarijom,koja ima francuski balkon ,spavaću sobu ,kupatilo i hodnik.Zgrada je okružena zelenilom i nalazi se u neposrednoj blizini Satelitske pijace , marketa ,Osnovne škole, vrtića ...Uknjižen 1/1Kontakt na 060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica17 min
- Futoški park32 min
- Železnički park45 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja12 min
- Dvorac Eđšeg14 min
- Matičarsko zdanje17 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloš Crnjanski)2 min
- Srednja škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović sa domom učenika)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Spomenak)1 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)6 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)5 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)5 min
- Teretana (Minaqua Fitness)3 min
- Prodavnica (Market Lucky Ula)3 min
- Restoran (LOFT Factory)5 min
- Kafana (Kafanica Kod Dače)16 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)21 min
- Autobuska stanica (Bul. Bate Brkića - Satelitska pijaca)3 min