Garsonjera na prodaju, Salajka, 75.200€, 24m²

75.200 €
3.133 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
Opis oglasa
Na prodaju funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 24m², smeštena u prizemlju zgrade u Šajkaškoj ulici. Nekretnina je praktičnog rasporeda i predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje ili obavljanje mirne poslovne delatnosti.
Prostor je svetao i lako prilagodljiv različitim potrebama budućih vlasnika, a lokacija pruža dobru povezanost sa svim važnim sadržajima i gradskim dešavanjima. Zahvaljujući položaju u prizemlju, stan je veoma pristupačan i pogodan za svakodnevno funkcionisanje.
Nekretnina je uknjižena kao poslovni prostor i namenjena je isključivo keš kupcima.
Cena: 75200e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%)
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
*** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708***
www. http://familynekretnine.rs
Radnička 2a, Novi Sad
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park29 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva33 min
- Dunavski park35 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić7 min
- Katolička plebanija8 min
- Spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)5 min
- Srednja škola (Tehnička škola Pavle Savić)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bambi)5 min