Troiposoban stan na prodaju, Rotkvarija, 253.000€, 91m²

253.000 €
2.780 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1386
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
Novi Sad - Pavla Papa
▪️ Prodaje se troiposoban stan površine 91 m².
▪️ Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Odličnog rasporeda i iskorišćenih kvadrata. U donjem nivou se nalazi: dnevna soba sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinja sa špajizom, kupatilo, toalet i terasa, a u gornjem nivou dve spavaće sobe, samo jedna soba ima kosine.
Uz stan se dobija i podrumska ostava.
Potrebno eventualno renoviranje kupatila i još par manjih ulaganja da bi stan bio perfektan a za iznos troškova ulaganja moguća korekcija cene.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Cena stana je 253.000 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana. Uz stan je moguća je kupovina garaže.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park15 min
- Dunavski park20 min