Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

329 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
Stevana Opačića | 4zida.rs
14

Stevana Opačića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

249.000 €

2.830 €/m²

88m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

292.000 €

3.174 €/m²

92m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
20

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

269.000 €

3.899 €/m²

69m² | 1 soba | 5/8 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
19
Logo agencije

Ljubomira Ivkovića Šuce

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

235.000 €

2.554 €/m²

92m² | 4.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 02.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

208.000 €

4.000 €/m²

52m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

122.400 €

2.498 €/m²

49m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
20

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

400.000 €

3.636 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

220.000 €

3.793 €/m²

58m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
15

Petlovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

75.000 €

2.206 €/m²

34m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
18

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

195.000 €

3.250 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar

Rakovica opština, Beograd

72.000 €

2.483 €/m²

29m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
18

Dobrivoja Petkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.319 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Dobrivoje Petković | 4zida.rs
Dobrivoje Petković | 4zida.rs
Dobrivoje Petković | 4zida.rs
Dobrivoje Petković | 4zida.rs
Dobrivoje Petković | 4zida.rs
16

Dobrivoje Petković

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

178.450 €

2.150 €/m²

83m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gočka

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

58.000 €

2.522 €/m²

23m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sretena Mladenovica Mike

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija
Ažurirano 30.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.077 €/m²

39m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
31

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

185.000 €

3.776 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Stanka Paunovića-Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića-Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića-Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića-Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića-Veljka | 4zida.rs
10

Stanka Paunovića-Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
9101112

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan