Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Ilirska, 229.000€, 72m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Profesorska Kolonija
  6. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Ilirska, 229.000€, 72m²

Beograd, Palilula opština, Profesorska Kolonija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15082Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 928 €

229.000 €

3.181 € / m2

72 m²
3,5 sobe
Prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Grejanje na struju
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (2)
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade.

Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije.

Prostor je adaptibilan .

Stan je moderno opremljen i funkcionalan.

Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa puno svetla i okolnog zelenila na prvom spratu i dve spavaće sobe sa hodnikom i kupatilom na drugom spratu.

Stan trenutno funkcionise kao poslovni prostor.

Objekat je kompletno renoviran sa urađenom novom fasadom i rehau stolarijom 2018. god.

Grejanje na inverter klime(niski troškovi održavanja na mesečnom nivou). Ugrađene kamere i alarm.

Stan se prodaje sa kuhinjom koja ostaje novom vlasniku, bez nameštaja.

Može se kupiti na kredit.

Agencijska provizija 2 %

Agent: Dragana Stojanović br. licence:3663

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

DS06

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Hadžipopovac
    8 min
  • Park Starine Novaka
    9 min
  • Spomen park oslobodiocima Beograda
    11 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kuća Milutina Milankovića
    4 min
  • Spomen groblje oslobodiocima Beograda
    10 min
  • Spomenik Oslobodiocima Beograda
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Oslobodioci Beograda)
    8 min
  • Srednja škola (Srednja škola za ugostiteljstvo, turizam i ekonomiju UTE)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    2 min
  • Fakultet (Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Atlas - opšta bolnica i klinika)
    2 min
  • Klinika (Naša poliklinika Dr Rodoljub Ristić)
    6 min
  • Teretana (XL Fitness Factory)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Shop&Go)
    2 min
  • Restoran (Restoran Talir)
    3 min
  • Kafana (Srpska kuća piva)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    5 min
  • Autobuska stanica (Hala Aleksandar Nikolić)
    3 min
  • Tramvajska stanica (Novo Groblje)
    11 min
  • Trolejbuska stanica (Jaše Prodanovića)
    6 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    3 min
  • Pošta (Pošta Beograd 28)
    14 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
879,20 mesečno (ukupno 10.550,38)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan za prodaju, uknjižen, Profesorska Kolonija, 72 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, Struja, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Palilula opština

3.181 € / m2
Beograd, Palilula opština, Profesorska Kolonija | 4zida.rs | 4zida.rs
1.686 € / m2
2.718 € / m2
3.750 € / m2

Oglasi ove agencije

Selo Rakovica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €

Jovana Milovanovića

Selo Rakovica, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 56 a

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
2.290 €/m²

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Ripanj, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
744 €/m²

Avalska

Ripanj, Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 309 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
6.543 €/m²

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
3.651 €/m²

Braće Trninić

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

kuća • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
228.659 €
3.221 €/m²

Čegarska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 71 m²

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
2.771 €/m²

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 83 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
3.651 €/m²

Braće Trninić

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poslovni prostor • 63 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
228.500 €
3.047 €/m²

Prvomajska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 75 m²

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
228.000 €
5.302 €/m²

Vojvode Toze

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
230.000 €
2.421 €/m²

Crvenih božura

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

2-etažna kuća • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
2.500 €/m²

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Slatina, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
673 €/m²

Đorđa Jovanovića

Slatina, Sopot opština, Beograd

2-etažna kuća • 342 m² • uknjiženo

Agencija

Olimp, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
3.770 €/m²

Vojvode Blažete

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
909 €/m²

Bobovačka

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 252 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
2.863 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
5.610 €/m²

Petrogradska

Kalenić, Vračar, Beograd

lokal • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 66, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
228.900 €
4.088 €/m²

Đorđa Stanojevića

Blok 66, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 56 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
229.900 €
2.804 €/m²

Ugrinovačka

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 82 m²

Agencija

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
229.900 €
3.897 €/m²

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda