Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.674 oglasa

Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.926 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

145.000 €

2.685 €/m²

54m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Stara Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

3.261 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Premijum
9

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

267.000 €

4.525 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

90.200 €

2.200 €/m²

41m² | 2 sobe | potkrovlje
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

129.900 €

3.093 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.790 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kalenić

Vračar, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

141.450 €

2.281 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

2.279 €/m²

61m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

96.916 €

1.864 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

90.750 €

1.815 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Slobode

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

133.000 €

1.797 €/m²

74m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

163.000 €

3.260 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Satelit

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

102.000 €

2.429 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

1.780 €/m²

59m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

162.900 €

2.670 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

3.438 €/m²

64m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.791 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾