Četvorosoban stan na prodaju, Pantelej, 130.000€, 80m²

130.000 €
1.625 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kuhinja, ostava
- Opremljenost: Prazno - klima, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Na prodaju kompletno sređen četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Pantelej, Niš. Stan se nalazi na 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta.
Sastoji se od:
ulaznog hodnika
prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom
tri spavaće sobe
kupatila.
Uknjižena površina stana iznosi 67m², dok je ukupna korisna površina oko 80m², što pruža dodatni funkcionalni prostor.
Grejanje je na inverter klimu. Uz stan se dobija podrumska prostorija, kao i dodatna prostorija od 20m² koja može služiti kao ostava ili višenamenski prostor.
Stan je kompletno renoviran i uređen, bez dodatnih ulaganja, odmah useljiv i prodaje se sa ugradnim elementima. Postoji mogućnost kupovine sa kompletnim nameštajem uz doplatu.
Zbog svoje strukture, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije, stan predstavlja idealnu priliku za porodično stanovanje.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park složnih komšija28 min
- Park Svetog Save28 min
- Park heroja NOB-a35 min

Obeležja kulture u blizini
- Ranohrišćanska grobnica5 min
- Ranohrišćanska bazilika6 min
- Stambol kapija8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Njegoš)19 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Nikola Tesla)7 min