Dvosoban stan na prodaju, Palilula, 95.000€, 62m²

95.000 €
1.532 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1094
Opis oglasa
Prodaja stana u Nišu-Palilula (Palilula) Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064... (prikaži broj telefona) Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Čair11 min
- Park heroja NOB-a19 min
- Park složnih komšija24 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Stevanu Sremcu i Kalči4 min
- Vladičanski dvor7 min
- Donina česma7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Kole Rašić)9 min
- Srednja škola (Mašinska škola Niš)20 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mrvičica)2 min
- Fakultet (Univerzitet u Nišu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)13 min

- Bolnica (Urgentni centar Niš)6 min
- Klinika (Poliklinika Longa Vita)8 min
- Teretana (Centar za rekreaciju Miss Fit Line)5 min
- Prodavnica (IDEA)2 min
- Restoran (Restoran Fidel Gastro)5 min
- Kafana (Pivnica Nemir)8 min
- Taksi stajalište (Bros Taxi Niš)12 min
- Autobuska stanica (Božidarčeva)1 min
- Banka (NLB Komercijalna banka)4 min
- Pošta (Pošta Niš 5)7 min