Dvoiposoban stan na prodaju, Srpskog Husarskog puka, 88.000€, 57m²














Dvoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Padinska Skela, 57 m2, na 1. spratu. Stanje - Uobičajeno, Gas, ima terasu.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih


Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
88.000 €
1.544 € / m2
Korisnik je izjavio da je trgovac. Na kupovinu od ovog korisnika primenjuju se odredbe Zakona o zaštiti potrošača. Informacije o podeli ugovornih obaveza između oglašivača i platforme 4zida.rs dostupne su ovde.
Na prodaju odličan stan u Padinskoj Skeli, u centru naselja. U pitanju je starija gradnja, u izvornom stanju, što ga čini odličnom prilikom za kupce koji žele da prostor urede po sopstvenoj meri.
Stan je površine 57 m², strukture 2.5, i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno četiri sprata. Urađena je termoizolacija, a grejanje je parno, na kotao u stanu, po utrošku.
Stan je za renoviranje, ali poseduje urednu dokumentaciju i uknjižen je, pa je kupovina moguća i putem stambenog kredita.
S obzirom na to da se u ovom delu Padinske Skele retko pojavljuju stanovi na prodaju, ovo je prilika koju ne treba propustiti.
Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene + PDV.
Kontakt agenta:
Agencija za nekretnine Novi Kvadrati
Zlatiborska 43, Beograd
Reg. broj posrednika: 1872
Radimo 7 dana u nedelji!
