Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Kamenogorska, 170.000€, 63m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zvezdara opština
  5. Olimp
  6. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Kamenogorska, 170.000€, 63m²

Beograd, Zvezdara opština, Olimp
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9471Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 689 €

170.000 €

2.698 € / m2

63 m²
3,5 sobe
Visoko prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Zgrada poseduje: lođa
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe.

Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje.

Stan odlikuje odličan raspored prostorija koji omogućava maksimalno iskorišćenje kvadrature. Prostor je lako prilagodljiv različitim potrebama i stilovima uređenja, i postoji mogućnost korišćenja dvorišta.

Stan poseduje i obezbeđeno parking mesto, što predstavlja veliki plus i retkost u ovom delu grada.

Lokacija nudi sve što je potrebno za kvalitetan život – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz, kao i rekreativni sadržaji poput Olimpa i zelenih zona Zvezdare.

Stan je dobro održavan, svetao i odmah useljiv, uz mogućnost dodatnog modernog uređenja po želji kupca.

Za svaku preporuku!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Zvezdarska šuma
    19 min
  • Park Slavujev potok
    19 min
  • Park Urbani džep
    27 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Trećepozivačka česma
    6 min
  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    7 min
  • Pašina česma
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Despot Stefan Lazarević)
    19 min
  • Srednja škola (Farmaceutsko-fizioterapeutska škola)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lane)
    1 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    10 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika i laboratorija LaboMedica)
    4 min
  • Teretana (Fitness & Fight Centar Kluz)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Bovel plus)
    2 min
  • Restoran (Restoran Žar Mance)
    5 min
  • Kafana (Papa Bear Pub)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    9 min
  • Autobuska stanica (Mite Ružića)
    2 min
  • Tramvajska stanica (Mite Ružića)
    4 min
  • Trolejbuska stanica (Marčanska)
    12 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    11 min
  • Pošta (Pošta Beograd 74)
    19 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
769,30 mesečno (ukupno 9.231,58)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan za prodaju, uknjižen, Olimp, 63 m2, na visokom prizemlju. Etažno, ima terasu, ima lođu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zvezdara opština

2.698 € / m2
Beograd, Zvezdara opština, Olimp | 4zida.rs | 4zida.rs
2.121 € / m2
2.960 € / m2
3.800 € / m2

Oglasi ove agencije

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
170.800 €
2.800 €/m²

Isidore Sekulić

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
166.500 €
1.601 €/m²

Bertranda Rasela

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

petosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
174.369 €
1.895 €/m²

Hvjezdoslavova

Gradske lokacije, Stara Pazova

petosoban stan • 92 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
2.237 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.619 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

kuća • 105 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
171.930 €
3.016 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
166.000 €
2.912 €/m²

Pere Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 57 m²

Agencija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
168.000 €
3.294 €/m²

Džona Kenedija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
171.000 €
1.413 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 121 m²

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
173.400 €
3.400 €/m²

Cvetkova Pijaca

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 51 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
170.450 €
3.551 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
169.767 €
3.948 €/m²

Stara Bežanija

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
167.000 €
2.694 €/m²

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Donji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.667 €/m²

Prvomajska

Donji Grad, Zemun opština, Beograd

petosoban stan • 102 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
174.000 €
3.625 €/m²

Dimitrija Tucovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
169.900 €
2.740 €/m²

Ohridska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
168.300 €
4.208 €/m²

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.800 €
2.512 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.438 €
2.626 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
165.800 €
2.512 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Kompletna ponuda