Jednoiposoban stan na prodaju, Maršala Birjuzova, 125.000€, 31m²
Beograd, Stari Grad opština, Obilićev Venac
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1731Oglas ažuriran: 20.05.2026.

125.000 €
4.032 € / m2
31 m²
1,5 sobe
Nisko prizemlje/4 sprata
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1552
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Povoljan stan za renoviranje na odličnoj lokaciji sa dobrim rasporedom prostorija, veoma svetao.
Pogodan za izdavanje stan na dan.
Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2%
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...