Dvosoban stan na prodaju, Stevana Nemanje 71, 115.923€, 51m²

115.923 €
2.273 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, ventilacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava firma
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, dvorište, ventilacija, fitnes, video nadzor
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU
Ul. Stevana Nemanje 71
(Ugao Stevana Nemanje i Visokog Stevana)
SA PONOSOM VAM PRESTAVLJAMO NAŠ NOVI LUKSUZNI SMART STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT, SIMBOL SAVREMENOG LUKSUZA, VRHUNSKIH MATERIJALA, SMART TEHNOLOGIJE I BESPREKORNOG DIZAJNA!
DOBRODOŠLI U VAŠ SAVRŠEN ŽIVOTNI PROSTOR!
Objekat je visoko kvalitetne gradnje, A+ energetske efikasnosti, sa luksuznim stanovima u izgradnji na fenomenalnoj, eksluzivnoj i najtraženijoj lokaciji u samom centru grada sa privatnim dvorištem, na samo dva minuta od pravnog i ekonomoskog fakulteta, TC Kalče, Niškog keja...
Na idealnoj, pristupacnoj lokaciji u samom centu, sa mogucnoscu parkiranja u privatnom dvorištu pod video nadzorom, objekat je sklonjen od gradske vreve i buke, potpuno izolovan na mirnom i tihom mestu na bukvalno 2 minuta od pesacke zone.
Fenomenalne panoramske terase sa laminiranim staklima sa UV zaštitom, zlatnim tujama...unose dašak svežine u Vaš dom a tiho i mirno okruženje doprinose osećaju spokoja i vrhunskog užitka.
Idealan za miran porodicni zivot, poslovni prostor, idealno za studente i izdavanje.