Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.529 oglasa

Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

250.000 €

4.032 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Premijum
20

Stevana Nemanje 71

Obilićev Venac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

115.923 €

2.273 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

205.000 €

3.203 €/m²

64m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1

Vidovdanska

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.355 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Severni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

133.760 €

2.730 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

189.000 €

4.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
16
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Sajkaska | 4zida.rs
Sajkaska | 4zida.rs
Sajkaska | 4zida.rs
Sajkaska | 4zida.rs
Sajkaska | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Sajkaska

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

220.000 €

3.793 €/m²

58m² | 2 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

107.500 €

2.756 €/m²

39m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.600 €

3.391 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

141.820 €

3.223 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Medaković | 4zida.rs
Medaković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Medaković

Voždovac opština, Beograd

140.420 €

2.808 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.927 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Blok 1 - Fontana

Novi Beograd, Beograd

215.000 €

2.792 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Kursulina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

240.000 €

4.211 €/m²

57m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dunavske divizije

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

2.105 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾