Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad

Prodaja stanova od vlasnika | Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

97 oglasa

Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Bulevar Kralja Petra I

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

128.000 €

3.459 €/m²

37m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Episkopa Visariona | 4zida.rs
Episkopa Visariona | 4zida.rs
Episkopa Visariona | 4zida.rs
Episkopa Visariona | 4zida.rs
Episkopa Visariona | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Episkopa Visariona

Beogradski Kej, Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

224.000 €

2.800 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Top
9

Pariske Komune 11

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.373 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Top
7

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

156.000 €

3.000 €/m²

52m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Bogdana Gavrilovića 39B | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića 39B | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića 39B | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića 39B | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića 39B | 4zida.rs
Top
21

Bogdana Gavrilovića 39B

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

210.000 €

2.211 €/m²

95m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19

Braće Dronjak 11

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.500 €

2.750 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Top
16

Bulevar Patrijarha Pavla 61

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

176.500 €

2.521 €/m²

70m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
427 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Top
6

Kisačka 42A

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

55.000 €

2.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Top
6

Bulevar Oslobođenja 22

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

2.867 €/m²

60m² | 1.5 soba | 7/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Top
14

Okrugićeva 19

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

112.500 €

2.961 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Top
14

Čika Stevina

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

179.000 €

2.841 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Branka Bajića

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

3.538 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Top
3

Jerneja Kopitara 52-54

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

128.042 €

2.845 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Top
17

Lipov Gaj

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

178.000 €

2.225 €/m²

80m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Ljubana Jednaka

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.931 €/m²

58m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Top
16

Vojvode Putnika

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

3.429 €/m²

70m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Narodnog Fronta

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.375 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Jug Bogdana

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Vardarska 18 | 4zida.rs
Vardarska 18 | 4zida.rs
Vardarska 18 | 4zida.rs
Vardarska 18 | 4zida.rs
Vardarska 18 | 4zida.rs
Top
17

Vardarska 18

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

367.200 €

2.623 €/m²

140m² | 6 soba | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Novi Sad

51 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2762 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Novi Sad
Vlasnik