Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 279.500€, 96m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Novi Sad - Centar
  5. Troiposoban stan

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10449Oglas ažuriran: 07.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.133 €

279.500 €

2.911 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.160 €
96 m²
3,5 sobe
4/5 spratova
Salonac na korak do pozorišta i pešačke zone
O stanu
  • Salonac
  • Centralno grejanje
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: lođa

Opis oglasa

*Lokacija! Na korak do pozorišta i pešačke zone
*Salonski stan- visoki plafoni - dvostrano orijentisan
*Idealno za život ili kancelarijske delatnosti
Dnevna soba
Odvojena kuhinja/trpezarija
Spavaća soba sa prostranom zastakljenom terasom
Radna ili spavaća soba
Predsoblje + poluotvorena prostorija
Kupatilo kao i dodatni toalet
*Posrednička naknada je uračunata i iznosi 3% na dogovorenu cenu
Za više informacija možete nas kontaktirati na 066... (prikaži broj telefona) ili 065... (prikaži broj telefona) , N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Alekse Šantića 64 Novi Sad.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Dunavski park
    10 min
  • Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva
    18 min
  • Limanski park
    20 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Matičarsko zdanje
    4 min
  • Galerija Matice srpske
    2 min
  • Spomenik Svetozaru Miletiću
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Đorđe Natošević)
    12 min
  • Srednja škola (Gimnazija Isidora Sekulić)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Vila)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    9 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška ordinacija Aesculap)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Nada Diva)
    4 min
  • Teretana (Flex Fitness Centar)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Univerexport)
    4 min
  • Restoran (Macchiato Kuća eat & dream)
    4 min
  • Kafana (Invicta Pub)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)
    16 min
  • Autobuska stanica (Žarka Zrenjanina - Opština)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Narodna banka Srbije)
    3 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21121)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter4
Callcenter4 avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.172,26 mesečno (ukupno 14.067,17)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter4
Callcenter4 avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan salonac za prodaju, Novi Sad - Centar, 96 m2, na 4. spratu, ima lift. Centralno, ima lođu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Sad - Centar

2.911 € / m2
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.246 € / m2
3.160 € / m2
4.074 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
283.250 €
2.623 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 108 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
277.000 €
1.993 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 139 m²

Agencija

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
273.000 €
2.528 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 108 m² • uknjiženo

Agencija

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
278.000 €
1.841 €/m²

Rumenka

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad

kuća • 151 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
281.000 €
2.266 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 124 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
276.000 €
3.538 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 78 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
280.000 €
2.745 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

kuća • 102 m²

Agencija

276.500 €
2.560 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

trosoban stan • 108 m²

Agencija

276.280 €
3.250 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 85 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
283.560 €
2.808 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 101 m²

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
275.000 €
1.858 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 148 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
285.825 €
2.575 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 111 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
273.980 €
2.227 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 123 m²

Agencija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
283.250 €
3.113 €/m²

Rotkvarija

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

278.300 €
3.479 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 80 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
281.000 €
3.088 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 91 m²

Agencija

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
285.000 €

Čenej

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad

plac • 115.09 a

Agencija

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
282.000 €

Sajlovo

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 56.39 a

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
285.880 €
3.286 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 87 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
279.000 €
2.968 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 94 m²

Agencija

Kompletna ponuda