Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 205.000€, 64m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Novi Sad - Centar
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 205.000€, 64m²

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1003389Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 831 €

205.000 €

3.203 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.160 €
64 m²
2 sobe
1/2 sprata
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 64.00, € 205000, ID: 1003389
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: internet, interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2008.
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD – ID OGLASA 1003389

CENTAR, DVOSOBAN STAN, 64 m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja uknjižen dvosoban stan površine 64m2 na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, udaljenoj par minuta hoda od pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Stan se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi sa svega četiri stana u ulazu, što budućim vlasnicima pruža privatnost, sigurnost i izuzetno prijatno okruženje za život. Dvorišno je orijentisan, pa uprkos lokaciji u strogom centru grada obezbeđuje potpuni mir, tišinu i izolaciju od gradske buke. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje,  spavaće sobe, kupatila, ostave i terase.  Klimatizovan je, a enterijer je kompletno opremljen, zbog čega je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Sve ovo ga  čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Trenutno je izdat po ceni od 600 evra mesečno, a zakupac po želji kupca može ostati u stanu, što predstavlja odličnu priliku za investitore koji žele brz i siguran povrat ulaganja. U neposrednoj blizini nalaze se pešačka zona, restorani, kafići, marketi, škole, fakulteti i svi važni gradski sadržaji, zbog čega nekretnine ovog tipa veoma retko dolaze na tržište. Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Natalija Radaković, licenca broj 2698, mob: 062... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Dunavski park
    10 min
  • Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva
    18 min
  • Limanski park
    20 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Matičarsko zdanje
    4 min
  • Galerija Matice srpske
    2 min
  • Spomenik Svetozaru Miletiću
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Đorđe Natošević)
    12 min
  • Srednja škola (Gimnazija Isidora Sekulić)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Vila)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    9 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška ordinacija Aesculap)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Nada Diva)
    4 min
  • Teretana (Flex Fitness Centar)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Univerexport)
    4 min
  • Restoran (Macchiato Kuća eat & dream)
    4 min
  • Kafana (Invicta Pub)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)
    16 min
  • Autobuska stanica (Žarka Zrenjanina - Opština)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Narodna banka Srbije)
    3 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21121)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyNatalija Radaković
Natalija Radaković avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
781,51 mesečno (ukupno 9.378,12)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyNatalija Radaković
Natalija Radaković avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Novi Sad - Centar, 64 m2, na 1. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Sad - Centar

3.203 € / m2
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.246 € / m2
3.160 € / m2
4.074 € / m2

Oglasi ove agencije

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
200.000 €
1.961 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 102 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
207.700 €
3.100 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
200.000 €
2.857 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 70 m²

Agencija

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
207.900 €
2.310 €/m²

Južni Telep

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 90 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
210.000 €
1.167 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 180 m² • uknjiženo

Agencija

210.000 €
3.000 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Salaksije, Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
208.000 €

Salaksije

Salaksije, Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

plac • 16 a

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
204.000 €
3.000 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 68 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
200.000 €
4.000 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
206.000 €
2.191 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Irig | 4zida.rs
200.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Irig

plac • 67.57 a

Agencija

Puckaroš, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
205.000 €
2.303 €/m²

Puckaroš

Puckaroš, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 89 m² • uknjiženo

Agencija

210.000 €
4.038 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
207.400 €
2.529 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 82 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
207.400 €
2.529 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 82 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
205.000 €
2.071 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
210.000 €

Stari Futog

Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

plac • 59.9 a

Agencija

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
210.000 €
1.628 €/m²

Čardak

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 129 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
200.631 €
2.640 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 76 m²

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
200.010 €
1.923 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 104 m²

Agencija

Kompletna ponuda