Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Beograd

Prodaja stanova Novi Beograd, Beograd, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

277 oglasa

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
9

Ledine

Novi Beograd, Beograd

126.840 €

2.819 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

115.450 €

2.510 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

114.400 €

2.542 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

173.877 €

2.382 €/m²

73m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

149.160 €

2.406 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

109.676 €

2.551 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

149.160 €

2.406 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Jurija Gagarina

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

200.000 €

3.448 €/m²

58m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Dr Ivana Ribara

Blok 71, Novi Beograd, Beograd

179.000 €

3.255 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Dušana Vukasovića

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

186.743 €

4.343 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

152.209 €

4.349 €/m²

35m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.646 €/m²

48m² | 2 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
11

Narodnih Heroja

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

198.000 €

3.736 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Jurija Gagarina

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

199.000 €

3.109 €/m²

64m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Dušana Krstića | 4zida.rs
Dušana Krstića | 4zida.rs
Dušana Krstića | 4zida.rs
Dušana Krstića | 4zida.rs
Dušana Krstića | 4zida.rs
13

Dušana Krstića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

186.000 €

2.620 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Generala Ždanova | 4zida.rs
Generala Ždanova | 4zida.rs
Generala Ždanova | 4zida.rs
Generala Ždanova | 4zida.rs
Generala Ždanova | 4zida.rs
14
Logo agencije

Generala Ždanova

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

2.869 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija
Ažurirano 02.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

193.000 €

3.328 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/13 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

179.000 €

4.163 €/m²

43m² | 1.5 soba | 8/12 spratova
Agencija
Ažurirano 30.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Ledine

Novi Beograd, Beograd

166.400 €

2.600 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Beograd
do 200.000 €

prodaja stanova Novi Beograd - Beograd

41 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novi Beograd - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novi Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novi Beograd - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3629 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Beograd - Beograd

  • Blok 2, Novi Beograd
  • Blok 4, Novi Beograd
  • Blok 5, Novi Beograd
  • Blok 6, Novi Beograd
  • Blok 9a, Novi Beograd

Po tipu nekretnine — Novi Beograd - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan